מהי איכות גבוהה מנהרה אורות?

Source:

מהי אורות מנהרה באיכות גבוהה?

אורות מנהרה כמקטע מיוחד של כביש בדרגה גבוהה, כאשר הרכב לתוך, דרך וממנה של המנהרה של החדש מנהרות אופטיות, מנהרות אופטיות חדשות להוביל את התהליך, תהיה סדרה של בעיות ראייה.

מנהרה מנורה מבחר פגז של חוזק גבוה, סגסוגות קשיחות טובה להגנת הסביבה חומרים, שקוף חתיכות כדי לחזק את זכוכית מחושל, dustproof, עמיד למים, חלודה עמיד בפני קורוזיה. Multi- ערוץ אנטי רטט מבנה ציפוי משטח הייטק, מגוון רחב של תדר גבוה בתדירות גבוהה בתדר גבוה לא יכול להשפיע על המנורה, ובסדנה, כבישים, רכבת אחרים בתדירות גבוהה רטט ולחות, High- טמפרטורת הסביבה, עבודה ארוכת טווח.

יעילות האור, הבחירה של עוצמת גבוהה גז הפליטה המנורה כמקור אור, יעילות זוהר גבוהה, חיים ארוכים, עם שימוש של מראות שונות יכול להשיג תאורה רב תכליתי; ועל ידי ריכוך, לא תיצור אי-נוחות מסנוורת או אחרת. בחירת זבורית של טכנולוגיית הגנה תרמית כדי להבטיח את חיי המנורה. מיובאים גבוהה טוהר מראה חומר אלומיניום מחושל אלומיניום, באמצעות עיצוב מדויק הפצה אור, גורם כוח גדול מ 0.9, יעילות גבוהה רפלקטיבית, שידור אור טוב, חיסכון באנרגיה והגנה על הסביבה.

אור מנהרה עם יעילות מוארת גבוהה, חיים ארוכים וכו ', עבור מנהרות, סדנאות, מחסנים גדולים, תחנות דלק, מקומות, מטלורגיה, צמחים שונים, בנייה ועוד. בגלל הבחירה של עוצמת גבוהה מנורת גז פריקה כמקור אור, ניתן להשתמש עם מחזירי שונים יכולים להשיג תאורה רב תכליתי. האם הטיפול מרכך, אנשים לא לייצר תגובה מסנוורת או אי נוחות אחרת. נטל הגנה תרמית הטכנולוגיה כדי להבטיח את חיי המנורה. מיובאים גבוהה טוהר מראה אלומיניום חומר anodized לעשות מראה ומדויק הפצה של עיצוב אור, גורם כוח גדול מ 0.9, יעילות גבוהה רפלקטיבית, שידור אור טוב, חיסכון באנרגיה והגנה על הסביבה.


קירה
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
צור קשר
Address: מס ' 1, שדרות Xinxi, פארק התעשיה, אזור ההיי-טק, שיאן העיר, סין חדשה
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
מחוזית Yahua תאורה חשמלי ציוד ושות', בע...